بستنی مورد علاقه تان شخصیتتان را برملا می کند

تست شخصیت شناسی: بستنی مورد علاقه شما چیست؟

وبسایت شخصی علی خلیلی1. بستنی کره بادام زمینی و نسکافه ای

اگر طعم بستنی مورد علاقه شما کره بادامم زمینی یا نسکافه ای است باید گفت که شما یک کارمند ایده آل و نمونه برای شرکت خود هستید. انسانی با وجدان که به حق و حقوق سایر همکاران خود احترام می گذارید و بین خوبی و بدی و درستی و نادرستی کارها تمییز و تفاوت قائل می شوید. شما برای پیشبرد کارهایتان به حمایت و تشویق دوستان و آشنایان خود احتیاج دارید.

2. بستنی شکلاتی

اگر از طرفداران بستنی شکلاتی هستید ، شما فردی اهل عمل هستید. کمتر سخن می گویید و بیشتر در عمل توانایی هایتان را نشان می دهید. اهل رقابت و مبارزه اید. کارهای سخت را با روی گشاده انجام می دهید. افرادی که بستنی با طعم شکلاتی را دوست دارند از نظر اجتماعی مانند ستاره ای در میان سایرین می درخشند؛ البته خود آنها هم دوست دارند که مرکز توجه باشند و زندگی معمولی و به دور از هیجان را اصلا دوست ندارند.

3. شیر بستنی

اگر شیر بستنی را ترجیح می دهید شما یک انسان منظم هستید.یک انسان کمال گرا و با هوش که به جزئیات بسیار اهمیت می دهد. شما هم رقابت را دوست دارید ودر هنگام مشاهده بازی های ورزشی کمی دچار تنش های عصبی و اضطراب می گردید با این حال هیچوقت از رقابت خسته نمی شوید و همواره به دنبال پیروز شدن هستید.

4. بستنی وانیلی

شخصیت شناسی شما با بستنی های خوشمزهافرادی که بستنی وانیلی همیشه اولین انتخاب‌شان است به احتمال زیاد افرادی بسیار تنوع‌طلب هستند که به سرعت بر اساس احساسات زودگذر تصمیم‌گیری می‌کنند؛ البته این افراد از خطر کردن هم نمی‌ترسند. بلندپروازی هم در شخصیت این افراد دیده می‌شود. این گروه از افراد در مواردی ایده‌آل‌گرا هستند؛ یعنی انتظارات زیادی از خودشان دارند و همیشه دل‌شان می‌خواهد بهترین باشند.

روابط خوب با خانواده برای‌شان اهمیت زیادی دارد و حتی بعد از ازدواج هم از خانواده‌شان دل نمی‌کنند و دل‌شان می‌خواهد از پشتیبانی و حمایت‌های خانواده‌شان همواره بهره‌مند باشند. آنها تاثیر‌گذار هستنند، به سادگی نظرات‌شان را پیشنهاد می‌دهند و به خودشان احترام می‌گذارند.

از این رو دوستداران این بستنی بیشتر مواقع اعتماد به نفس خوبی دارند و می‌توانند به خودشان تکیه کنند. وابستگی در آنها دیده نمی‌شود و در تلاش هستند زندگی و شخصیت مستقلی داشته باشند.

5. بستنی گردویی

شخصیت شناسی شما با بستنی های خوشمزهدر زندگی دوستداران بستنی گردویی نظم و ترتیب حرف اول را می‌زند. به شدت کمال‌گرا هستند و در عین حال در جزییات ساده و بی‌اهمیت غرق می‌شوند. احترام به قانون را در هر شرایطی حفظ می‌کنند و محال است حتی در ساعت دوی نصف شب از چراغ قرمز عبور کنند یا وارد خیابان ورود ممنوع شوند!

اخلاق‌گرایی و محافظه‌کاری ویژگی دیگری است که در این افراد به چشم می‌خورد. افرادی که بستنی گردویی را اول از همه انتخاب می‌کنند از رقابت‌های سالم (مثلا در ورزش) بسیار لذت می‌برند و دوست دارند در هر جمعی برتر و بالاتر از همه باشند و کنترل امور را برعهده بگیرند. گاهی اوقات این حس برتری‌طلبی به مذاق اطرافیان خوش نمی‌آید و ممکن است

این افراد به دلیل این ویژگی بعضی از دوستان‌شان را از دست دهند؛ از این رو به علاقه‌مندان بستنی گردویی توصیه می‌شود زیاد به اطرافیان امر و نهی نکنند و در هر شرایطی اعتدال را در پیش بگیرند.

6. بستنی کاکائویی

شخصیت شناسی شما با بستنی های خوشمزهدر صورتی‌که بستنی کاکائویی همیشه شما را خوشحال می‌کند باید به شما تبریک گفت چون به‌شدت سرزنده و شاداب هستید و سعی می‌کنید این روحیه خوشحال را در هر شرایطی حفظ کنید. خلاقیت هم در روحیه شما موج می‌زند و از رکود و انزواطلبی خوش‌تان نمی‌آید. شخصیت برونگرای شما به‌گونه‌ای است

که در اجتماع حضور پر‌رنگی دارید و دل‌تان می‌خواهد با مردم معاشرت بیشتری داشته باشید. در مهمانی‌ها رشته کلام را به دست می‌گیرید و گاهی شوخ‌طبعی‌تان گل می‌کند. دوست دارید در هر شرایطی در مرکز توجه باشید اما مراقب باشید که گاهی اوقات اگر دیگران شما را به اصطلاح تحویل نگرفتند،

به خودتان نگیرید و در لاک ناراحتی فرو نروید. همه آدم‌ها یک‌جور فکر نمی‌کنند و قرار نیست همه ما شبیه هم باشیم. از این رو تفاوت‌ها را بپذیرید و اگر فکر می‌کنید راه درستی را در پیش گرفته‌اید، به مسیر پیش رو ادامه دهید.

7. بستنی پسته‌ای

شخصیت شناسی شما با بستنی های خوشمزهدر صورتی‌که می‌بینید فردی به بستنی پسته‌ای علاقه دارد، بدانید گوش شنوای خوبی پیدا کرده‌اید؛ چون این افراد به خوبی به صحبت‌های دیگران گوش می‌دهند، حس همدلی از خودشان نشان می‌دهند و صبر و تحمل‌شان بالاست. کمتر می‌بینید که دوستدار بستنی پسته‌ای خشمگین شود

و با وجود احساساتی بودن، سعی می‌کند احساساتش را سرکوب کند و واکنش تندی نشان نمی‌دهد. اینجاست که برای دوستداران این بستنی زنگ خطری وجود دارد؛ چراکه ممکن است آنها را به آتشفشان خاموشی تبدیل کند که ناگهان فوران می‌کند و خشک و تر را با هم می‌سوزاند.

با این حال چنین مشکلی به‌ندرت برای این افراد پیش می‌آید چون در مجموع می‌توانند رفتاری منطقی داشته باشند و روابط خوب‌شان را حفظ کنند. این نکته قوتی است که می‌تواند دوستداران این بستنی را از روابط مخرب نجات دهد.

8. بستنی با طعم قهوه

شخصیت شناسی شما با بستنی های خوشمزهکسانی‌که بستنی با طعم قهوه را بیش از سایر طعم‌ها می‌پسندند، حافظه و تمرکز خوبی دارند و به‌ندرت وقایع گذشته را فراموش می‌کنند؛ به همین دلیل گاهی اوقات به‌شدت نوستالژیک می‌شوند و مدام خاطرات خوش گذشته را زیر و رو می‌کنند و به همین دلیل نمی‌توانند از گذشته بیرون بیایند و روزهای خوب حال را فدای گذشته می‌کنند. این افراد تا حدودی هم درونگرا هستند

اما شخصیت دلپذیر و شیرینی دارند و به‌ندرت پیش می‌آید که از چنین فردی ناراحتی و دلخوری به دل بگیرید. سعی کنید برای دوستداران این بستنی خاطرات خوبی بسازید، در این صورت تا پایان عمرشان شما را فراموش نمی‌کنند و همیشه در ذهن‌شان انسان‌های خوب و مثبتی هستید و به همین دلیل همواره برای کمک کردن به شما آمادگی دارند و دل‌شان می‌خواهد خوبی‌های دیگران را به هر نحوی جبران کنند.

9. بستنی توت‌فرنگی

شخصیت شناسی شما با بستنی های خوشمزهاگر می‌بینید فردی عاشق بستنی توت‌فرنگی است به خجالتی بودن او شک کنید؛ چون بیشتر این افراد کم‌رو هستند و گاهی اوقات نمی‌توانند از حق خودشان دفاع کنند؛ البته ممکن است در ابراز احساسات هم مشکل داشته باشند و به‌راحتی نتوانید از احساس واقعی‌شان سر در بیاورید. به هر حال احساسات‌شان قوی است و در این زمینه صادقانه رفتار می‌کنند.

گاهی اوقات کنترل‌گر ی هم در میان بعضی از این افراد دیده می‌شود و خودرای بودن آنها برای‌شان دردسر درست می‌کند. نقطه ضعف دوستداران این بستنی این است که خودشان را به خاطر اشتباهات‌شان زیاد سرزنش می‌کنند و همین موضوع سبب می‌شود که گاهی اوقات خودشان را کمتر دوست داشته باشند

و نسبت به خودشان بی‌رحم شوند. بهتر است توت‌فرنگی‌دوستان خودشان را به خاطر اشتباهات‌شان ببخشند و به این فکر کنند که هر کسی اشتباه می‌کند و تجربه‌ای است که باید در زندگی به‌دست بیاورند.

10. بستنی موزی

شخصیت شناسی شما با بستنی های خوشمزهافرادی که هنگام انتخاب بستنی به سرعت پای بستنی موزی را وسط می‌کشند، زندگی را سخت نمی‌گیرند و گاهی اوقات بیش از حد راحت‌طلب می‌شوند. جزییات زندگی برای این افراد اهمیت زیادی ندارد و می‌توانند خودشان را با هر شرایطی وفق دهند و از زندگی راضی باشند.

اینها دست و دلباز هستند، صداقت دارند و با دیگران همدلی می‌کنند؛ به همین دلیل می‌توانید ساعت‌ها با آنها درد‌‌دل کنید و از بابت رازداری‌شان خیال راحتی داشته باشید. این افراد نسبت به دوستی‌ها پایبند هستند و اگر به شما اعتماد کنند، این رشته محبت در دل‌شان به‌راحتی گسسته نمی‌شود.

11. اگر عاشق طعم بستنی نعنایی و شکلاتی هستید

شما دوست دارید همیشه حق با شما باشد؟ خب. به گفته Hirasch، بستنی نعنایی با تکه های شکلات بستنی مورد علاقه افراد حق به جانب است. در واقع این طعم بستنی بیشتر با شخصیت افراد جاه طلب، بلندپرواز، با اعتماد به نفس، کم غذا و افرادی که دوست دارند همیشه محق باشند در ارتباط است. این افراد فقط زمانی راضی و خشنود هستند که هر نوع بحث و منازعه ای را به نفع خود کرده باشند. البته به عقیده این محقق، افرادی که فقط بستنی نعنایی و فقط بستنی شکلاتی را ترجیح می دهند (نه هر دو طعم در یک بستنی) شخصیت های دلسوزی دارند که به راحتی با بقیه افراد کنار می آیند.

12. اگر عاشق تکه های شکلات در بستنی هستید

بر اساس نتایج بررسی های این محقق، افرادی که بستنی خود را با تکه های شکلات می پسندند افرادی دست و دلباز، باکفایت، کاردان و خونگرمی هستند.

13. اگر عاشق بستنی یخی رنگین کمانی هستید

این طعم میوه ای و چند رنگ بر خلاف ظاهر خوش رنگ و شاد خود مورد علاقه افراد بدبین است. به گفته Hirschافرادی بستنی یخی های چند رنگ را انتخاب می کنند که در واقع شخصیتی بدبین دارند. البته این افراد قدرت تحلیل بالایی دارند و اغلب تصمیم های خوبی در زندگی شان می گیرند.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است

میزان بازدیدهای سایت

امروز2
دیروز3
هفته19
ماه53
کل بازدیدها5657